Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Fell Cottage, Backbarrow

Snadná online rezervace Fell Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Backbarrow bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Fell Cottage (Prázdninové domy), ubytování Backbarrow, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Fell Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Fell Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Fell Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Fell Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.8

Fell Cottage (Prázdninové domy), Backbarrow

Backbarrow, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Fell Cottage
Fell Cottage 1Fell Cottage 2Fell Cottage 3Fell Cottage 4Fell Cottage 5Fell Cottage 6Fell Cottage 7Fell Cottage 8Fell Cottage 9Fell Cottage 10Fell Cottage 11Fell Cottage 12Fell Cottage 13Fell Cottage 14Fell Cottage 15Fell Cottage 16

Fell Cottage is a holiday home located in Backbarrow. The property is 49 km from Blackpool and free private parking is provided.

This holiday home comes with a dining area, a kitchen with an oven, and a TV. The bathroom comes with a bath or shower.

Windermere is 15 km from the holiday home, while Keswick is 40 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Fell Cottage)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Služby na recepci

Úschova zavazadel, Individuální přihlášení/ odhlášení

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Fell Cottage)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Fell Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.